Zagreb, 20. travnja 2026. (GIA) – Deset atraktivnih ovotjednih poslovnih prilika i ovaj tjedan donose PoslovniFM i Portal posao.hr. Otkrijte 10 aktualnih oglasa i zakoračite prema novim izazovima u svojoj karijeri, možda i poslu iz snova!
Viva Medis d.o.o. traži Voditelja prodaje i poslovnih operacija – Pharma & Nutraceuticals (m/ž) za rad u Zagrebu. Potrebno je najmanje 5 godina iskustva u B2B prodaji i iskustvo u pharma/OTC segmentu. Nudi se plaća od 1.600 € do 2.000 € neto uz bonuse. Prijavite se putem linka do 11.5.2026.
Liburnia Riviera Hoteli d.d. traži Pravnog savjetnika za radno pravo (m/ž) za rad u Opatiji. Potrebno je VSS pravnog smjera i najmanje 3 godine iskustva. Nudi se mogućnost razvoja, edukacija i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 1.5.2026.
Nuklearna elektrarna Krško d.o.o. traži Samostalnog referenta odnosa s javnostima (m/ž) za rad u Krškom (Slovenija). Potrebna je visoka stručna sprema, najmanje 2 godine iskustva i znanje engleskog, hrvatskog i slovenskog jezika. Prijavite se putem linka do 20.4.2026.
Workforce Ljudski Potencijali d.o.o. traži Magistra farmacije (m/ž) za rad u Rijeci. Potrebno je VSS farmaceutskog smjera i odobrenje za samostalan rad. Nudi se stalni radni odnos i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 15.5.2026.
Kamp Šimuni d.o.o. traži Informatičara (m/ž) za rad u Kampu Šimuni na otoku Pagu. Od kandidata se očekuje SSS/VŠS/VSS. Nudi se stalni ili sezonski radni odnos uz osiguran smještaj i hranu. Prijavite se putem linka do 30.6.2026.
Financijska agencija traži Samostalnog specijalista za strateško planiranje i održivost (m/ž) za rad u Zagrebu. Potrebno je visoko obrazovanje i najmanje 9 godina iskustva. Nudi se stalni radni odnos i brojne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 22.4.2026.
RADIO d.o.o. traži Voditelja marketinga – prodaje oglasnog prostora (m/ž) za rad u Varaždinu – Ivanec. Od kandidata se očekuju kreativnost, komunikacijske vještine i interes za marketing. Nudi se hibridni rad, plaća od 1 500 € neto. Prijavite se putem linka do 20.4.2026.
Kamgrad d.o.o. traži Inženjera na gradilištu (m/ž) za rad na različitim lokacijama u Hrvatskoj. Potrebna je VŠS/VSS građevinskog smjera, najmanje 3 godine iskustva i poznavanje rada u AutoCAD-u. Nudi se smještaj, obroci i mogućnost napredovanja. Prijavite se putem linka do 7.5.2026.
Manpower traži Magistar farmacije (m/ž) za rad u Zagrebu. Od kandidata se očekuje VSS farmaceutskog smjera, komunikativnost i timski rad. Nudi se ugovor na neodređeno, stimulativna primanja i mogućnost razvoja. Prijavite se putem linka do 27.4.2026.
CGP Aquaterm d.o.o. traži Komercijalista kalkulanta (m/ž) za rad u Karlovcu. Potrebna je viša ili visoka stručna sprema tehničkog smjera, najmanje 2 godine iskustva i poznavanje rada u Excelu i CAD alatima. Nudi se stalni radni odnos. Prijavite se putem linka do 10.5.2026.
Pregledajte preostale poslovne prilike na službenoj stranici posao.hr. Sretno!
Izvor i foto: posao.hr
Objavljeno 20. travnja 2026. Sva prava pridržana GIA/PoslovniFM.



