NaslovnicaGIA -Gospodarska informativna agencijaGIA KarijereIgor Vukasović – novi direktor korporativnih komunikacija Hrvatskog Telekoma

Igor Vukasović – novi direktor korporativnih komunikacija Hrvatskog Telekoma

Objavljeno:

spot_img

Zagreb, 1. travnja 2020. – Igor Vukasović od 1. travnja preuzima funkciju direktora Odjela za korporativne komunikacije Hrvatskog Telekoma u sklopu koje će biti odgovoran za internu i eksternu komunikaciju vodeće telekomunikacijske kompanije u Hrvatskoj.

Na novu funkciju dolazi s pozicije menadžera Korporativnih komunikacija Addiko banke, gdje je proteklih devet godina vodio korporativne komunikacije. Tijekom svoje karijere obnašao je i dužnost direktora Korporativnih komunikacija Addiko Grupe i vodio komunikacijski aspekt privatizacije i rebrandinga Grupe.

Profesionalnu karijeru započeo je u PR agencijama Maksima komunikacije i Millenium promocija. Diplomirao je novinarstvo na Fakultetu političkih znanosti u Zagrebu, a stručno se usavršavao na IEDC BLED i London School of Public Relations.

spot_img

Pretplati se

Novo

Poslovni rezultati OTP Grupe za prvo tromjesečje 2026.

Dobit prije oporezivanja porasla je 12% na godišnjoj razini.

Nova strateška suradnja: Zagrebačka banka istovremeno vodi i osigurava dio najavljenog BOSQAROVOG prikupljanja kapitala na Zagrebačkoj burzi te paralelno financiranje ulaganja...

Zagrebačka banka spremna je osigurati i cjelokupno financiranje ulaganja pot-rebno za stjecanje i daljnje ulaganje u razvoj PIK Vrbovca od strane BOSQARA.

Priča o baletnom studiju u alkarskom gradu i kako plesati u svijetu brojki

Da nije bilo te ozljede vjerojatno bi ostala u HNK, plesala bi, a ne vjerujem da bi išla za nečim svojim, kaže sugovornica

Dan Herman, čovjek koji je dao ime našim strahovima dolazi u Zagreb

Glavni grad Hrvatske sredinom lipnja postaje epicentar razgovora o brendovima i brend strategijama: 38 govornika, 6 stručnih radionica, brend priče i konkretna znanja, uz snažan networking
spot_img