NaslovnicaGIA -Gospodarska informativna agencijaGIA KarijerePisac Jan Bolić novi je voditelj društvenih mreža u Manjguri

Pisac Jan Bolić novi je voditelj društvenih mreža u Manjguri

Objavljeno:

spot_img

Zagreb/Rijeka, 7. lipnja 2024. (GIA) – Talentirani riječki pisac i kreativni entuzijast, Jan Bolić, novo je pojačanje Manjgure na poziciji voditelja društvenih mreža. Svojim bogatim iskustvom iz svijeta pisanja i digitalnog marketinga značajno doprinosi cijelom timu, što se već i pokazalo u prvim danima zajedničkog rada.

Jan će u Manjguri raditi u području digitalnog marketinga te će biti ključna karika u interakciji s publikom, vođenju društvenih mreža i kreiranju strategija u tom području. Njegove vještine komunikacije, promocije, ali i brendiranja, stečene kroz pisanje knjiga i vođenje vlastitih društvenih mreža, čine ga ekspertom u digitalnom marketingu.

“Ovaj posao me jako motivira, dat ću sve od sebe da budem sve bolji i bolji. Siguran sam da uz ovakvu ekipu koju ima Manjgura mogu jako puno naučiti, a biti dio njihovog tima za mene je ogromna čast i odgovornost. Nisam mogao ni zamisliti da ću raditi u jednoj od najboljih PR agencija u Hrvatskoj”, istaknuo je Jan Bolić, kojemu je posao u Manjguri prvo zaposlenje, a prihvatio ga je na poziv vlasnika i direktora Krešimira Macana.

“Jan svojim talentom i strašću za pisanjem, ne samo da prenosi poruke brenda na društvenim mrežama, već stvara sadržaj koji povezuje zajednicu s Manjgurom na dubljem nivou. Njegova velika pozitiva, energija i kreativnost donose svježinu cijelom našem timu i jako se radujemo zajedničkim trenucima i novim izazovima koji su pred nama”, naglasio je Krešimir Macan.

Jan je poznat po svojim inspirativnim pjesmama i proznim tekstovima, u kojima pronalazi ljepotu u svakodnevnom životu, a do sada je napisao i objavio šest knjiga koje se kreću od poezije do kriminalističkih romana. Njegove „self-help“ knjige nude uvid i praktične savjete o tome kako prevladati izazove, postići ciljeve i ostvariti život koji zaista želimo živjeti. Kroz njegove riječi, čitatelji otkrivaju važnost samospoznaje, samoprihvaćanja i samoljubavi kao ključnih elemenata osobnog rasta. Prva knjiga poezije “Trenutci” (2016.) označila je početak njegovog puta kao pisca. Slijedila je zbirka poezije i kratkih zapisa “Može biti lijepo” (2017.). Njegov prvi kriminalistički roman “Težina stvarnosti” objavljen je 2018., a zatim je napisao knjigu kratkih proznih zapisa o životu “Život koji želiš živjeti” (2020.). Drugi kriminalistički roman “Štakori” objavljen je 2022. Posljednja knjiga, za sada njegova najdraža, je “Dan po dan” (2023.), gdje opisuje kako je pobijedio strah za vrijeme teške zdravstvene krize i svojim spoznajama ohrabruje druge da u nepovoljnim okolnostima pronađu hrabrost za borbu i pobjedu.

Izvor i foto: Manjgura

Objavljeno 7. lipnja 2024.

spot_img

Pretplati se

Novo

Poslovni rezultati OTP Grupe za prvo polugodište 2026. godine

OTP Grupa u prvom je polugodištu 2026. zadržala snažne rezultate uz normalizirani ROE od 21 posto, rast prihoda i kreditiranja te stabilnu kapitalnu poziciju.

Prihodi i EBITDA BOSQAR INVESTA porasli 40 posto u prvoj polovici godine

Grupa je dodatno ojačala financijsku poziciju s 259 milijuna eura novca i sma-njenjem omjera neto duga i EBITDA-e na 1,08x, jačajući temelje za nastavak rasta i novih akvizicija

KONČAR ugovorio investicijsku podršku vrijednu 320 milijuna eura s grupom vodećih međunarodnih i domaćih financijskih institucija

Ukupno će 370 milijuna eura biti usmjereno na proširenje i modernizaciju proizvodnih kapaciteta, razvoj novih tehnologija te povećanje proizvodnje ključne elektroenergetske opreme i infrastrukture.

Intesa Sanpaolo objavila rekordne rezultate za prvo polugodište i povećala projekcije

Program zapošljavanja predviđa uključivanje 13.100 mladih ljudi u Grupu

Mlinar investira 12 milijuna eura u osječku tvornicu bureka

Mlinar, dio hrvatske investicijske grupacije BOSQAR INVEST ulaže 12 milijuna eura u značajno povećanje kapaciteta osječke tvornice bureka, udvostručujući proizvodnju kroz novu automatiziranu liniju.
spot_img