NaslovnicaGIA -Gospodarska informativna agencijaGIA PoslovanjeNeos preuzima vlasništvo nad kompanijom Inovativni trendovi

Neos preuzima vlasništvo nad kompanijom Inovativni trendovi

Objavljeno:

spot_img

Zagreb, 13. listopada 2022. (GIA) – Neos, tvrtka specijalizirana za tehnološki napredna IT rješenja, preuzima vlasništvo nad zagrebačkom kompanijom Inovativni trendovi.

Ranije ove godine, a radi osnaživanja pozicije na tržištu, udružili su se Neos i SV Group. Akvizicijom IT kompanije Inovativni trendovi d.o.o. nastavlja se proces okrupnjavanja te kreiranja još jače sinergije na putu prema regionalnom liderstvu u IT sektoru.

Ovime broj zaposlenih Prosperus Technology Group platforme kojom upravlja Fond rizičnog kapitala Prosperus Growth raste na 150, uglavnom visokoobrazovanih softverskih inženjera.     

„Ova akvizicija prirodan je nastavak korporativnog udruživanja započetog s SV Groupom“, izjavio je Davorin Capan, član Uprave te CEO Neosa i SV Groupa. „Još u svibnju najavili smo nove akvizicije, i ovo je prva od njih. Pridruživanjem Java/Kafka stručnjaka kompanije Inovativni trendovi osnažujemo našu Software Engineering vertikalu s ciljem snažne i kvalitetne suradnje na nadolazećim projektima.“

„Izuzetno nam je drago što smo postali dio IT grupe koja kontinuirano potvrđuje svoju poziciju regionalnog lidera u IT sektoru, kako suradnjom s istaknutim klijentima i partnerima, tako i radom na zapaženim projektima, rekao je Ivan Turčinović, direktor Inovativnih trendova.

Kontinuirano okrupnjavanje s Neosom na čelu nastavlja osiguravati stabilnost i profit klijentima iz financijskog sektora, osiguranja, telekomunikacija i javnog sektora.

Izvor: Millenium promocija

Objavljeno 13. listopada 2022.

spot_img

Pretplati se

Novo

Izglasana isplata dividende dioničarima BOSQARA, nastavlja se otkup vlastitih dionica

Isplata dividende predviđena je za 3. rujna 2026., a pravo na dividendu imaju dioničari evidentirani na dan 28. kolovoza

Kristijan Gregorić pridružuje se Lexandro.ai kao Chief Growth Officer

Iskusni poslovni lider preuzima odgovornost za globalni rast, razvoj brenda i širenje Lexandra na međunarodna tržišta.

Tjedna ponuda poslova – posao.hr 24.8.2026.

Izdvojili smo 10 aktualnih prilika koje vrijedi provjeriti. Pronađite posao koji vam najviše odgovara na portalu posao.hr !

Izbor iz javnih nadmetanja 31/2026

Grad Zagreb nabavlja namještaj za odgojne skupine dječjih vrtića.

Poslovni rezultati OTP Grupe za prvo polugodište 2026. godine

OTP Grupa u prvom je polugodištu 2026. zadržala snažne rezultate uz normalizirani ROE od 21 posto, rast prihoda i kreditiranja te stabilnu kapitalnu poziciju.
spot_img